loader image

Sākums > Privātuma politika

Privātuma politika

Šī privātuma politika izstrādāta ar mērķi informēt tīmekļvietnes www.skatupunkti.lv apmeklētājus par personas datu apstrādes principiem, kas tajā tiek ievēroti. Ja jums rodas jautājumi par šiem principiem, aicinām tos sūtīt uz e-pasta adresi [email protected].

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tādus personas datus, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību (t.sk. aizpildot mācību dalībnieka pieteikuma formu) vai citā tiešā saziņā.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Jūsu personas dati var tikt izmantoti, lai:

 • nodrošinātu jums mācību pakalpojumus, uz kuriem piesakāties;
 • sniegtu jums nepieciešamo/pieprasīto informāciju;
 • apstrādātu jūsu reģistrācijas datus un noformētu nepieciešamos dokumentus (piemēram, apliecinājumu par mācību programmas absolvēšanu);
 • sniegtu jums efektīvu atbalstu mācību procesā, kā arī pirms un pēc tā;
 • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības;
 • nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt.

Mēs varam nodot jūsu personas datus trešajām pusēm tikai ar mērķi ievērot normatīvo aktu prasības un pēc uzraugošo valsts iestāžu pieprasījuma. Piemēram, lai palīdzētu novērst noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik tas ir nepieciešams atbilstoši šo datu ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas pēc tīmekļvietnes apmeklējuma saglabājas jūsu ierīcē – datorā vai telefonā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu tīmekļvietnes darbību, kā arī sniegtu informāciju tās īpašniekiem.

Šī tīmekļvietne var iestatīt šādas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs varētu brīvi pārvietoties tīmekļvietnē un izmantot tās funkcionalitāti. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, dalībnieka reģistrācijas formas funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai iegūtu tīmekļvietnes apmeklējuma statistiku. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbības kvalitāti un reklāmas pasākumus.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu jums reklāmas, kas jūs varētu interesēt visvairāk.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tīmekļvietnē var iestatīt tādi trešo pušu pakalpojumi kā Facebook poga “Patīk”, YouTube video u.tml. Dažas no šīm datnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās tīmekļvietnēs. Mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu tīmekļvietne.

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, ko nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat savā ierīcē visus interneta pārlūka logus.

Kādas ir jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem?

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar Eiropas Savienības Datu aizsardzības regulas noteikumiem (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), jums ir tiesības:

 • Piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kā un kāpēc tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Labot informāciju. Jums ir tiesības pieprasīt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tikt “aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Ierobežot datu apstrādi. Jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu apstrādes ierobežošanu vairākos gadījumos. Pirmkārt, ja jūs iebilstat pret savu personas datu apstrādi un mums nav leģitīmu pamatu to turpināt. Otrkārt, ja jūs apstrīdat datu precizitāti. Treškārt, ja šo datu apstrāde ir pretlikumīga vai jūs pieprasāt īstenot vai aizstāvēt savas likumīgas tiesības.
 • Iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret savu personas datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai šo datu apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības, ko paredz Datu aizsardzības regula. Plašāka informācija par šīm tiesībām pieejama personas datu aizsardzības jautājumiem veltītājā tīmekļvietnē, ko īpaši šim nolūkam izstrādājusi Eiropas Komisija.

Dace Helmane: 29110260
Jānis Gredzens: 29454257

Šī tīmekļvietne veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda un Latvijas valsts budžeta finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild Sabiedrības integrācijas fonds.